| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 11 x 7,8 x 4,3 cala Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Różowy lub można dostosować |
| Waga | 0,21kg |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 3,56 x 2,63 x 1,47 cala |
| Kolor | Różowy lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 24x32 cm |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Torba muślinowa |
|---|---|
| Rozmiar | 10,75 x 7,68 x 1,18 cala |
| Waga | 0,01 kg |
| Kolor | Biały |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | Torba muślinowa |
|---|---|
| Rozmiar | 8x1x10 cali |
| Waga | 0,01 kg |
| Kolor | Biały |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj można dostosować |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj można dostosować |
| Kolor | Czerwony czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj można dostosować |
| Kolor | Kwiat lub puszka dostosowana |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Nylon lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8x11 cali |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,01 kg |
| Materiał | Poliester lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 10x6x4,13 cala |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |