| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Rozmiar | Zaakceptuj niestandardowe lub 11,8 x 7 x 7 cm |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,20 kg |
| Kolor | Biały różowy brązowy lub do wyboru |
| Rozmiar | 9,84x4,72x4,72 cala lub można dostosować |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Rozmiar | 4,75 x 2 x 5 cm |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 0,1 KG |
| Okres próbny | 5-7 dni |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Kolor | Różowy lub zaakceptuj niestandardowy kolor |
| Waga | 0,12 kg |
| Rozmiar | 47x20,3x26,6 cm lub dostosowane |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Szary lub Zaakceptuj niestandardowy kolor |
| Waga | 0,17 kg |
| Rozmiar | 10,43 x 6,69 x 5,91 cm lub dostosowane |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | Poliester, pu, pcv, bawełna, płótno |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 10x5x5,5 cala |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 12.2*8.3*4.3 cala |
| Kolor | Niebieski lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Płótno |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester lub można dostosować |
|---|---|
| Rozmiar | 8,66 x 2 x 5,11 cala |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Ładny żółty lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 21.5*6.5*14.5 cm/8.46*2.55*5.70 cala |
| Kolor | Zielony lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |