| Materiał | Oksford |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 9"×4"×11" |
| Kolor | Różowy lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 9"×4"×11" |
| Kolor | Fioletowy lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Płótno |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Rozmiar: 9,4 × 5,5 × 3,9 cala (24 × 14 × 10 cm) |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj niestandardowe lub 32 x 23 x 10,9 cm |
| Kolor | Dowolny kolor, który wybierzesz |
| Waga | 0,1 KG |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 25,5 * 12,5 * 16 cm |
| Kolor | można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PU lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000 SZT |
| Waga | 0,01 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Rozmiar 8 x 5 x 2 cale (mały) |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar | Zaakceptuj niestandardowe lub 24x16x11,7 cm |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Okres próbny | 5-7 dni |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Rozmiar | Zaakceptuj niestandardowe lub 7,5 x 5 x 2,2 cala |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Okres próbny | 5-7 dni |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Różowy lub dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Czarny lub dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,01 kg |