Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

  

  

Shenzhen Xintaixing Handbag Co., Ltd. została założona w 2009 roku. Jest profesjonalnym producentem integrującym rozwój, badania i rozwój, produkcję i sprzedaż.Nasza firma znajduje się w strefie przemysłowej Hongyuanlong, mieście Henggang, mieście Shenzhen, w prowincji Guangdong, z wygodnym transportem!
Możemy dostarczyć klientom wszelkiego rodzaju modne torby dla mamusi, worki na popiół z papierosów (podróże środowiskowe), akcesoria do pakowania VR, kosmetyczki (różne marki), plecaki, torby płócienne i wszelkiego rodzaju produkty do pakowania do szycia!

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów firma posiada profesjonalny zespół produkcyjny, który bezwzględnie wymaga kontroli jakości.
Mamy doświadczonych pracowników, którzy mogą omówić wymagania klientów w dowolnym momencie i zapewnić, że próbki klientów są udoskonalane, dopóki klienci nie będą zadowoleni!
W ostatnich latach wprowadziliśmy szereg zaawansowanych urządzeń, w tym prasy do rur, maszyny do termoformowania opakowań VR, wysokiej klasy maszyny do szycia, wykrywacze igieł, zaawansowane technologicznie maszyny kontrolne i tak dalej.
Możemy dostarczyć klientom wszelkiego rodzaju modne torby dla mamusi, worki na popiół z papierosów (podróże środowiskowe), akcesoria do pakowania VR, kosmetyczki (różne marki), plecaki, torby płócienne i wszelkiego rodzaju produkty do pakowania do szycia!

Celem gości jest nasza obsługa!

Historia

Jest to Shenzhen xintaixin Packaging Products Co. LTD w produkcji torebek i produktów do pakowania od ponad 10 lat, a także z ponad 6-letnim doświadczeniem w eksporcie.

Aby spełnić wymagania naszych starych klientów, poszerzamy naszą linię produktów o akcesoria podarunkowe i upominkowe itp.

Usługa

Xintaixin będzie zawsze dążył do oferowania bardziej wyspecjalizowanych produktów i profesjonalnych usług większej liczbie klientów z całego świata. Dostępne są sekcje OEM i ODM. Niestandardowy projekt, niestandardowe logo, niestandardowe opakowanie są mile widziane!

Nasz zespół

Shenzhen Xintaixing Handbag Co., Ltd. została założona w 2009 roku. Jest profesjonalnym producentem integrującym rozwój, badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Nasza firma znajduje się w strefie przemysłowej Hongyuanlong, mieście Henggang, mieście Shenzhen, w prowincji Guangdong, z wygodnym transportem!Możemy dostarczyć klientom wszelkiego rodzaju modne torby dla mamusi, worki na popiół z papierosów (podróże środowiskowe), akcesoria do pakowania VR, kosmetyczki (różne marki), plecaki, torby płócienne i wszelkiego rodzaju produkty do pakowania do szycia!Aby sprostać wymaganiom naszych klientów firma posiada profesjonalny zespół produkcyjny, który bezwzględnie wymaga kontroli jakości.Mamy doświadczonych pracowników, którzy mogą omówić wymagania klientów w dowolnym momencie i zapewnić, że próbki klientów są udoskonalane, dopóki klienci nie będą zadowoleni!W ostatnich latach wprowadziliśmy szereg zaawansowanych urządzeń, w tym prasy do rur, maszyny do termoformowania opakowań VR, wysokiej klasy maszyny do szycia, wykrywacze igieł, zaawansowane technologicznie maszyny kontrolne i tak dalej.Możemy dostarczyć klientom wszelkiego rodzaju modne torby dla mamusi, worki na popiół z papierosów (podróże środowiskowe), akcesoria do pakowania VR, kosmetyczki (różne marki), plecaki, torby płócienne i wszelkiego rodzaju produkty do pakowania do szycia!Celem gości jest nasza obsługa!
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Linda
Tel : 18666859059
Faks : 86-755-28698378
Pozostało znaków(20/3000)