| Wzór | Tęcza |
|---|---|
| Materiał | Siatka |
| Rozmiar | 15*19.7 cala (38*50 CM) |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | wszystkie kolory lub można dostosować |
| Wzór | Czarny |
|---|---|
| Materiał | Siatka |
| Rozmiar | 18*15 cali/38*45 cm |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Pattern Type | Solid |
|---|---|
| Styl | Plecak, wielofunkcyjna torba dla mamy do łóżeczka |
| Materiał | Tkanina bawełniana |
| Funkcja | z USB, wielofunkcyjny cel |
| Kolor | Dostosowane kolory |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 12,5 x 8,5 x 5,5 cala |
| Kolor | Solidny |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000 SZT |
| Waga | 0,01 kg |
| Rozmiar | 11,81 cala * 7,09 cala * 0,75 cala (30 cm * 18 cm * 1,9 cm) |
| Kolor | Żółty lub można wybrać lub dostosować |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 9x4x9 cali (DxSxW) Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Różowy lub dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Siatka |
|---|---|
| Kolor | dowolny kolor, który możesz wybrać |
| Waga | 0,01 kg |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 11,1" x 6,3" x 11,4" |
| Kolor | Niebieski lub dowolny kolor, który możesz wybrać |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Rozmiar | 10 x 5,2 x 6,0 cali |
| Waga | 0,01 kg |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Materiał | Poliester lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 500-1000 mkw |
| Logo | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Rozmiar | Zaakceptuj niestandardowe lub 22x8x15 cm |