| Wzór | Zwierzę |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 15,7" dł. x 13,7" szer |
| Kolor | Dostosowane |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | 9x6x2 cale |
| Waga | 0,01 kg |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Materiał | Płótno |
|---|---|
| Rozmiar | 8,38 x 5,65 x 0,58 cala |
| Kolor | Kwiat lub puszka dostosowana |
| Waga | 0,01 kg |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Materiał | Oksford |
|---|---|
| Kolor | Oksford |
| Waga | 0,1 KG |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Czas dostawy | 15 DNI |
| nazwisko | Kosmetyczka |
|---|---|
| Materiał | PVC |
| Kolor | Czarne |
| Wielkość | Dowolny rozmiar można dostosować |
| Próbka | 3-7 dni |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Brązowy lub można dostosować |
| Funkcja | Lekki |
| Funkcjonować | Pojemność wielofunkcyjna i lagerowa |
| Materiał | Siatka |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 1x1x1 cala |
| Kolor | Różowy lub można dostosować |
| Waga | 0,001 kg |
| Aktywność na świeżym powietrzu | grill piknikowy |
|---|---|
| W trybie pompowania | Zewnętrzna pompka inflatora, inna, wbudowana pompka inflatora |
| Typ maty odpornej na wilgoć | Materac, Nadmuchiwany Automatycznie, Piana Otwarta, Materac, Piana Zamknięta, Inne |
| Materiał maty kempingowej | Bawełna PE |
| Nazwa przedmiotu | Mata piknikowa |
| Szczegóły pakowania | przeciwieństwo |
|---|---|
| Czas dostawy | 15 |
| Zasady płatności | D/A, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100000 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Rozmiar | XL: 9,1*6,3*2,9 cala L: 7,8*5,3*2,5 cala M: 6,7*4,7*2,4 cala S: 4,3*4,1*1,8 cala |
| Funkcja | Lekki |