| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 7,5 x 5,5 x 2,2 cala |
| Kolor | Różowy, niebieski lub można dostosować |
| Waga | 0,01 kg |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 17" x 9" x 13 cali |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Waga | 0,2 KG |
| Materiał | Poliester lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 5,1 x 1,96 x 4,72 cala |
| Kolor | Wszystkie kolory lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Rozmiar | 9,25*4,13*4,33 cala |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Brązowy lub dostosowany |
| Waga | 0,13 kg |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Rozmiar | 6,1 cala x 2,36 cala x 4,7 cala |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Płótno |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 10*7* cali |
| Kolor | Żółty lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Płótno |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8x6x0,5 cala |
| Kolor | Zielony lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | POLISTER |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 11,8 x 8,7 x 2 cale |
| Kolor | wszystkie kolory lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | POLISTER |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 14x26x1 cali |
| Waga | 0,1 KG |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Rozmiar 9"×4"×11" |
| Kolor | można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |