| Materiał | skóra wegańska |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,22 kg |
| Kolor | Zielony lub do wyboru |
| Rozmiar | 9,4 x 5,5 x 5,5 cala lub można dostosować |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,10 kg |
| Rozmiar | 16x6x11cm lub można dostosować |
| Okres próbny | 5-7 dni |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Kolor | Czarny i wyraźny |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 11 x 5,9 x 8,2 cala lub dostosowane |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub Zaakceptuj niestandardowy kolor |
| Waga | 0,16 kg |
| Rozmiar | 11 x 5,9 x 8,2 cala lub dostosowane |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | Oksford |
|---|---|
| Kolor | Szary lub Zaakceptuj niestandardowy kolor |
| Waga | 0,11 kg |
| Rozmiar | 8,2x6,0x6,5 cala lub dostosowane |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Kolor | Wszystkie kolory lub Zaakceptuj niestandardowy kolor |
| Waga | 0,12 kg |
| Rozmiar | 9,06 x 7,87 x 5,12 cm lub dostosowane |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub Zaakceptuj niestandardowy kolor |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 12,4 x 5,1 cm lub dostosowane |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Rozmiar | 8,3 cala x 5,9 cala x 3,5 cala |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Różowy |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 10x5x5,5 cala |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8x5,5x8,3 cala |
| Kolor | Różowy lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |