| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 5,9 x 2,4 x 4 cale |
| Kolor | Różowy lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj niestandardowe lub 32 x 23 x 10,9 cm |
| Kolor | Dowolny kolor, który wybierzesz |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj niestandardowe lub 32 x 23 x 10,9 cm |
| Kolor | Dowolny kolor, który wybierzesz |
| Waga | 0,1 KG |
| Wzór | Zostawić |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 5,5 x 13,3 x 15,7 cala |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Kolor | Zielony lub Zaakceptuj niestandardowy kolor |
| Rozmiar | Zaakceptuj można dostosować |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Niebieski lub można dostosować |
| Waga | 0,10 kg |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | Zielony lub można dostosować |
| Waga | 0,10 kg |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar | 11,8 x 2 x 6,2 cala |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Wzór | Postać |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 41 cm x 34 cm |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 16,53 x 14,17 x 16,53 cala |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |