| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 19,7”X15,8” |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PU lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 9,45 x 3,94 x 7,48 cala |
| Waga | 0,11 kg |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Materiał | PU lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 7,8 cala * 3,9 cala |
| Waga | 0,11 kg |
| Kolor | Czerwony lub dostosowany |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8,7 × 5 cali |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | różowy lub dostosowany |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Waga | 0,01 kg |
| Kolor | Żółty lub można dostosować |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Czas dostawy | 15 DNI |
| Wzór | Postać |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 19.6*16.5 cala |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 10x14x16 cali |
| Kolor | dowolny kolor, który możesz wybrać |
| Wzór | Postać |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 10x14x16 cali |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | Długość 8 cali, szerokość 6 cali, głębokość 2,5 cala |
| Kolor | Biały lub dowolny kolor do wyboru |
| Wzór | Zwierzę |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Rozmiar | 43 cm * 36 cm/16.9*13.4 cala |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Szary Dowolny kolor do wyboru |