| Nazwa produktu | Wodoodporna sucha torba z PVC |
|---|---|
| materiał | PCW |
| ROZMIAR | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L itd. |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| Nazwa produktu | Wodoodporna torba sportowa |
|---|---|
| materiał | PCW |
| ROZMIAR | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L itd. |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | wszystkie kolory |
| Waga | 0,01 kg |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 13 x 7,5 x 13,75 cala |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8,3 x 3,9 x 10,2 cala |
| Kolor | Różowy lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 11,4 x 7,9 x 2 cale Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | NIEBIESKI lub Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 4,5 x 4,1 x 0,2 cala Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | wszystkie kolory |
| Waga | 0,01 kg |
| Materiał | POLISTER |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 11,8 x 8,7 x 2 cale |
| Kolor | Zielony lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | POLISTER |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 11,8 x 8,7 x 2 cale |
| Kolor | Zielony lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Siatka |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |
| Kolor | wszystkie kolory |
| Waga | 0,01 kg |