| Materiał | Nylon |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 50 |
| Kolor | Czarny, pomarańczowy |
| Wersja Bluetootha | 5.0 Ulepszona |
| Zasady płatności | Western Union, Western Union, akredytywy, akredytywy |
| Materiał | 100% poliestru |
|---|---|
| Kolor | Tęcza |
| Waga | 0,01 kg |
| Rozmiar | 11,8 x 8,7 x 2 cale |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Niebieski lub można dostosować |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Czas dostawy | 15 DNI |
| Funkcja | Lekki i wodoodporny |
| materiał | PU lub można dostosować |
|---|---|
| Kolor | Różowy lub dostosowany |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Logo | Zaakceptuj dostosowane |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Brązowy lub można dostosować |
| Waga | 0,01 kg |
| Rozmiar | 7,5 × 3,5 × 9,4 cala |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Rozmiar | 10x6x4 cale (26x15x10 cm (dł. x wys. x szer.) |
| Waga | 0,01 kg |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 11,25" x 6,5" x 17,125" (28,6 cm x 16,8 cm x 43,5 cm |
| Kolor | Biały lub może zaakceptować dostosowane |
| Waga | 0,15 kg |
| Materiał | Oksford |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Funkcja | Lekki |
| Funkcjonować | Pojemność wielofunkcyjna i lagerowa |
| Projekt | Znakomity sitodruk/pełny nadruk |
|---|---|
| Typ wzoru | Drukuj/niestandardowy/geometryczny |
| Kolor | Dostosowane |
| Kieszeń | Wiele kieszeni |
| Wodoodporny | Tak |