| Aktywność na świeżym powietrzu | grill piknikowy |
|---|---|
| W trybie pompowania | NIE |
| Typ maty odpornej na wilgoć | Materac, Automatyczny Nadmuchiwany |
| Materiał maty kempingowej | Poliester + PEVA |
| Nazwa produktu | Mata piknikowa |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 12.99 x 9.06 x 0.39 inches; 12,99 x 9,06 x 0,39 cala; Accept customized Zaak |
| Kolor | Szary Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Wzór | Druk cyfrowy |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 43 cm * 36 cm/16.9*13.4 cala |
| Kolor | niebieski lub dostosowany |
| Aktywność na świeżym powietrzu | grill piknikowy |
|---|---|
| W trybie pompowania | NIE |
| Typ maty odpornej na wilgoć | Materac |
| Materiał maty kempingowej | Flokowanie + PEVA |
| Nazwa produktu | Mata piknikowa |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Materiał | Siatka |
| Rozmiar | 17,4" szer. x 23" dł |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | wszystkie kolory lub można dostosować |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Wzór | Solidny |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 8,35 x 7,01 x 1,38 cala |
| Kolor | Szary lub dostosowany |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Wzór | Druk cyfrowy |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 16 x 14 cali (42 x 36 cm) |
| Kolor | Różowy lub dostosowany |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Wzór | Druk cyfrowy |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 14x16,9 cala |
| Kolor | Biały lub dostosowany |
| Nazwa produktu | Plecak z suchą torbą Roll Top |
|---|---|
| materiał | PCW |
| ROZMIAR | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L itd. |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| materiał | Poliester, kłaczki lub dostosowane |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy, podróże, buty, promocje |
| Uszczelnienie i uchwyt | Sznurek do ściągacza |
| Funkcja | Nadające się do recyklingu/ekologiczne |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |