| Nazwa produktu | Suche torby na produkty outdoorowe |
|---|---|
| materiał | Wodoodporny PVC |
| Rozmiar | 10L, 20L lub niestandardowe |
| Custom print | |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| Nazwa produktu | Plecak z suchą torbą Roll Top |
|---|---|
| materiał | PCW |
| Rozmiar | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L itd. |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| Nazwa produktu | Suche torby podróżne |
|---|---|
| Materiał | Wodoodporny PVC |
| Rozmiar | 10L, 20L lub niestandardowe |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Khaki |
| Waga | 0,01 kg |
| Wielkość | Zaakceptuj dostosowane |
| Funkcja | Wodoodporna i lagerowa |
| Nazwa produktu | Wodoodporna torba na plecak |
|---|---|
| materiał | PCW |
| Rozmiar | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L itd. |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| Wzór | Solidny |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 16,9 x 14,2 cala / 43 x 36 cm (wys. x szer.) |
| Kolor | dowolny kolor, który możesz wybrać |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Wzór | arbuz |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 39x46 cm |
| Kolor | Czerwony lub dostosowany |
| Nazwa produktu | Wodoodporna sucha torba o pojemności 5 litrów |
|---|---|
| Materiał | PCW |
| Rozmiar | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L itd. |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |
| Aktywność na świeżym powietrzu | grill piknikowy |
|---|---|
| W trybie pompowania | NIE |
| Typ maty odpornej na wilgoć | Materac |
| Materiał maty kempingowej | Poliester + PEVA |
| Nazwa produktu | Mata piknikowa |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Różowy lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | Zaakceptuj dostosowane |