| Wzór | sosnowe |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Rozmiar | 50 cm / 19,6 cala długości) i (42 cm / 16,5 cala szerokości |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Biały Dowolny kolor do wyboru |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Wzór | Druk cyfrowy |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 7x14x16 cali |
| Kolor | Kwiat lub dostosowany |
| Nazwa produktu | Plecak ze sznurkiem |
|---|---|
| Długość paska | Nastawny |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Waga | 0,01 kg |
| Wodoodporny | Tak |
| Nazwa produktu | Spersonalizowane torby cinch |
|---|---|
| materiał | Poliester lub niestandardowy |
| Kolor | Magazyn |
| Wydrukować | zwyczaj |
| ROZMIAR | 39*30 cm lub niestandardowe |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 6,73 x 6,02 x 2,05 cala |
| Wzór | Solidny |
| Kolor | dowolny kolor, który możesz wybrać |
| Typ zamknięcia | Sznurek do ściągacza |
|---|---|
| Styl | Zwykły |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Okazja | Na wolnym powietrzu |
| Nazwa produktu | Plecak ze sznurkiem |
| Długość paska | Nastawny |
|---|---|
| ROZMIAR | Średni |
| Pojemność | 20L |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Materiał | Nylon |
| Okazja | Na wolnym powietrzu |
|---|---|
| Waga | 0,01 kg |
| ROZMIAR | Średni |
| Pojemność | 20L |
| Płeć | Dla obu płci |
| Wzór | Zwierzę |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Rozmiar | 43 cm * 36 cm/16.9*13.4 cala |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Niebieski Dowolny kolor do wyboru |
| Nazwa produktu | Suche worki 30L |
|---|---|
| materiał | PCW |
| ROZMIAR | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L itd. |
| Wydrukować | Niestandardowy nadruk |
| Kolor | Niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony, czerwony, czarny itp. |