| Materiał | Poliester lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 10,6 x 9,8 x 4,6 cala |
| Kolor | Wszystkie kolory lub można dostosować |
| Waga | 0,14 kg |
| Materiał | Poliester lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8,5 "L * 3,75" W * 6 "H |
| Kolor | Różowy lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8,5 "L * 3,75" W * 6 "H |
| Kolor | Różowy lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PVC lub można dostosować |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 7,8 x 2,3 x 5,9 cala |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 7,2 "x 5,4" x 3,4 "/18,3 cm x 13,7 cm x 8,6 cm lub Zaakceptuj dostosowane |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Czarny lub można dostosować |
| Materiał | PU |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 10,5 x 5,5 x 6 cali |
| Kolor | Brązowy lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | PCW |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 7,5 x 2,2 x 5,5 cala |
| Kolor | Fioletowy lub dostosowany |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Płótno |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 11,42"x3,74"x7,09"/29x9,5x18 cm |
| Kolor | Szary |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8,6 cala* 5,3 cala* 0,78 cala |
| Kolor | Zielony lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |
| Materiał | Płótno |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 8,6 cala * 5,3 cala * 0,78 cala lub można dostosować |
| Kolor | wszystkie kolory lub można dostosować |
| Waga | 0,1 KG |