| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Waga | 0,1 KG |
| Rozmiar | 10" dł. x 6,2" szer. x 4,9" wys |
| Kolor | Druk cyfrowy |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000 SZT |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Szary lub dostosowany |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000 SZT |
| Waga | 0,1 KG |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | 9,8x6x11,1 cala |
| Materiał | plusz |
|---|---|
| Kolor | zielony |
| Waga | 0,01 kg |
| Rozmiar | 25 x 14 x 8 cm / 9,8 x 5,5 x 3,15 cala |
| Okres próbny | 3-7 dni |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Czarny biały lub można dostosować |
| Funkcja | Lekki |
| Funkcjonować | Pojemność wielofunkcyjna i lagerowa |
| Szczegóły pakowania | przeciwieństwo |
|---|---|
| Czas dostawy | 15 |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100000 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Rozmiar | 14x12,5x10 cali lub niestandardowy rozmiar |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Kolor | Dowolny kolor, który możesz wybrać lub dostosować |
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Materiał | Oksford |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Kolor | Brązowy lub można dostosować |
| Rozmiar | 10,5 * 3,5 * 9,5 cala |
| Funkcja | Lekki |
| Materiał | Organza |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 4*6 cali |
| Kolor | wszystkie kolory lub można dostosować |
| Waga | 0,001 kg |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1-1000szt |
| Rozmiar | 12,36 x 8,66 x 0,75 cala |
| Kolor | Anmail lub można dostosować |
| Waga | 0,01 kg |